Carta Organisasi Sesi 2017/2020

 

LEMBAGA PENASIHAT


Sohibus Samahah Datuk Dr. Haji Zulkifli bin Mohamad Al-Bakri
Mufti Wilayah Persekutuan


Dato’ Haji Zainul Rijal bin Abu Bakar

Presiden,
Persatuan Peguam Muslim Malaysia


Dr. Haji Mohamad bin Doi
Pakar Perunding,
Otorhinolaryngologi Hospital Serdang

AHLI JAWATANKUASA


PENGERUSI
Tuan Haji Abdul Rahman bin Ahmad
HP: 013-3808766
Email: pengerusidarussyifa@gmail.com


PEMBANTU PERIBADI PENGERUSI

Muhammad Fadzil bin Mokhtar
HP: 017-5079075
Email: muhdfadzil0208@gmail.com


TIMBALAN PENGERUSI

Ust. Abdul Rahman bin Nawas
HP: 013-3746784
Email:


SETIAUSAHA AGUNG

Ust. Imran bin Kamal Basha
HP: 012-2712102
Email: i_basha@yahoo.co.uk


PENOLONG SETIAUSAHA

Ust. Muhamad Zamri bin Mustapha
HP: 010-4004022
Email: zamilukmaahin@gmail.com


BENDAHARI

Dr. Haji Azlin bin Azzuddin
HP: 019-6510066
Email: azlindr@gmail.com


PENOLONG BENDAHARI

Tuan Haji Ahmad Faeiz bin Mohd Bahrim
HP: 019-2183580
Email: a.faeiz@gmail.com

LAJNAH PENYELIDIKAN


KETUA

Dato’ Abd Rashid bin Mat Amin
HP: 012-3838127
Email: arma50@yahoo.com


TIMBALAN KETUA

Dr. Rushdi bin Ramli
HP: 016-3613740
Email: rushdi_ramli@yahoo.com

LAJNAH RAWATAN


KETUA

Ust. Zulkiply bin Mohd Dahlan
HP: 013-3399450
Email:


TIMBALAN KETUA
Ust. Zainal Abidin bin Kusmin
HP: 012-3506019
Email:

LAJNAH PENGAMBILAN,
PENILAIAN & PENGIJAZAHAN


KETUA

Ust. Ikmal Zaidi bin Hashim
HP: 019-2848624
Email: ikmalzaidi@yahoo.com


TIMBALAN KETUA

Ust. Mohd Najib bin Abdullah
HP: 012-4594978
Email:

LAJNAH TARBIYAH,
DISIPLIN, & TATATERTIB


KETUA

Ust. Shaharuddin bin Saad
HP: 017-2290355
Email: Khadimquran76@gmail.com


TIMBALAN KETUA

Ust. Ashaari bin Mahat
HP: 019-3030534
Email:

LAJNAH
PENERANGAN & MULTIMEDIA


KETUA

Dr Syarbaini bin Ahmad
HP: 013-2168134
Email: sbabg@yahoo.com


TIMBALAN KETUA

Tuan Haji Mohd Albar bin Mohd Noor
HP: 012-6323651
Email: albar_my@yahoo.com

LAJNAH
PENERBITAN


KETUA

Tuan Haji Badrul Hisham bin Shamsudin
HP: 013-3420401 Email: badrulhisham105@gmail.com


TIMBALAN KETUA

Sdr. Mustazar Razak bin Hussin
HP: 012-3251577
Email: mustazar76@gmail.com

LAJNAH PENGURUSAN S.O.P.
& PEMANTAUAN


KETUA

Ust. Mohd Apandi bin Hussian
HP: 017-8818686
Email: apandi.h@gmail.com


TIMBALAN KETUA

Ust. Muhammad Fadzli bin Abdullah Halim
HP: 012-2299574
Email: fadzlif3@gmail.com

LAJNAH
LATIHAN & KURIKULUM


KETUA

Dr. Muhammad bin Omar
HP: 013-3808445
Email: salampq@gmail.com


TIMBALAN KETUA

Tuan Haji Shaiful Anuar bin Shafie
HP: 019-2259525
Email: anuar@citrus-soleh.org

LAJNAH KEBAJIKAN
& HAL EHWAL MUSLIMIN


KETUA

Ust. Abd. Rashid bin Ahmad
HP: 012-3561643
Email: abrashidalfalah@gmail.com


TIMBALAN KETUA

Sdr. Ahmad Zafran bin Shahrul
HP: 012-6807992
Email:

LAJNAH KEBAJIKAN
& HAL EHWAL MUSLIMAT


KETUA

Dr. Hajjah Huda bt. Dato’ Haron
HP: 019-3573333
Email: drhudadh@gmail.com


TIMBALAN KETUA

Cik Norasikin bt. Muhammad
HP: 010-4031077
Email: syikinmuhammad@yahoo.com

LAJNAH KEAHLIAN, PAMERAN
& KOMUNIKASI KORPORAT


KETUA

Dr. Wan Mohd Sufian bin Wan Husain
HP: 012-9876800
Email: wanmohdsufian@gmail.com


TIMBALAN KETUA

Sdr. Muhamad Nabit bin Ismail
HP: 017-9656636
Email: nabit90@gmail.com

LAJNAH
PEMATUHAN & PENGUATKUASAAN


KETUA

Tuan Haji Salleh bin Hassan
HP: 016-3788164
Email: salleh.hassan@agc.gov.my


TIMBALAN KETUA

Ust. Wan Jemizan bin Wan Derman
HP: 012-2659070
Email:

LAJNAH
TUGAS-TUGAS KHAS


KETUA

Ust. Abd. Razak bin Mahadi
HP: 019-2656259
Email:


TIMBALAN KETUA

Ust. Muhd Redza bin Ahmad
HP: 019-6103987
Email: muhdredza@gmail.com